Poker Poker jest to podobnie jak i blackjack jedna z najpopularniejszych gier karcianych występujących we wszystkich kasynach całego świata. Poker jest to gra, która.
Gry hazardowe Z wielu badań wynika, że współczesny człowiek najwięcej czasu poświęca na siedzeniu przed własnym monitorem. Komputer i Internet stał się najlepszą rozrywką.

BlackJack i Baccarat online

BlackJack to najpopularniejsza gra w e-kasynie. Jest dość łatwa i nawet laicy w tej dziedzinie poradzą sobie. W tej grze każdy gracz gra przeciwko rozdającemu. Celem jest takie dobranie kart, by punktów było 21 lub najbliższa suma jednak nie przekraczająca jej. Najwyższy układ, a co za tym idzie największą wygraną daje jak sama nazwa gry wskazuje “blackjack”. Partia zaczyna się rozdaniem graczowi i krupierowi po dwie karty. Możemy dobrać sobie karty lub czekać. Możemy podwoić stawkę, rozdzielić karty na dwie ręce lub ubezpieczyć je. Jeśli gracz czeka karty krupiera zostają odsłonięte. Jeżeli gracz ma liczbę punktów bliższa liczbie 21 niż krupier, gracz wygrywa. Gdy przekroczymy liczbę 21 stajemy się “bankrutami”. Dlatego trzeba rozsądnie podejmować decyzję o dobieraniu kart.

Baccarat to jeszcze mniej skomplikowana gra niż blackjack. Po bardzo krótkim wprowadzeniu do zasad może zacząć rywalizować z innymi przy wirtualnym stole do baccarat. Potrzebujemy przeważnie osiem tali kart. Każdy gracz dostaje dwie karty. Wszystkie karty rozdane powinny być odkryte. Gdy pierwsze dwie karty po dodaniu dadzą wynik 8 lub 9 to mamy układ tzw. naturalny. Oczywiście następuje wtedy automatyczna wygrana. Przede wszystkim musimy uzbierać sumę punktów najbliżej zbliżoną do 9. Następna zasada to dokonanie trzech zakładów. Możemy obstawiać na gracza, na bankiera lub remis. Jeśli suma kart w grze baccarat przekroczy dziesięć wtedy liczymy je poprzez odjęcie 10. Przykład: wynik gracza w grze baccarat równa 15 – wówczas po odjęciu dziesiątki wartość kart wynosi 5.

Przede wszystkim warto zaznajomić się z systemem obstawiania, który pozwala nie tyle regularnie wygrywać w Baccarat’a, co minimalizować straty. W Internecie mamy wiele gier hazardowych. Możemy oprócz czterech najbardziej znanych(poker, ruletka, blackjack, baccarat) możemy spróbować szczęścia w Jackpocie, w wyścigach konnych, wyścigach psów, w pasjansa, trzy kubki i wiele, wiele innych. Ważne, dobrze się bawić, ale także nie można zapominać, że są one niebezpieczne. Adrenalina jest potrzebna nam do życia, ale trzeba kierować się również rozumem.