Poker Poker jest to podobnie jak i blackjack jedna z najpopularniejszych gier karcianych występujących we wszystkich kasynach całego świata. Poker jest to gra, która.
Gry hazardowe Z wielu badań wynika, że współczesny człowiek najwięcej czasu poświęca na siedzeniu przed własnym monitorem. Komputer i Internet stał się najlepszą rozrywką.

Blackjack

Blackjack jest kasynową wersją gry w popularne oczko. Jak chyba każdy wie, nawet gdy nigdy nie był w kasynie, oczko to dwadzieścia jeden punktów. Blackjack to gra, która wymaga od gracza uzyskania sumy punktów dwadzieścia jeden lub zbliżonej do niej ale nie większej. Blackjack jest grą karcianą, która z pewnością wywoła przysłowiowy dreszczyk emocji, ponieważ nigdy nikt nie ma stu procentowej pewności, że się wygra. Dlatego też pierwsze podejście do gry z pewnością sprawi, że podejdziemy po raz drugi do krupiera.

Dla samego przeżywania takich emocji. Do gry wprowadzono kilka udogodnień, które powiększają szansę na wygraną gracza. Wystarczy więc potrenować a z czasem na pewno każdy będzie zyskiwał i to bardzo dużo. Gra blackjack składa się z kilku talii właśnie, dlatego aby zwiększyć szanse na wygrane gracza. Innym dość dużym udogodnieniem jest bardzo prosty sposób punktacji kart, który już po pierwszej grze na długo utrwali się w pamięci.

Aby zagrać w grę Black Jack wymagany jest specjalny stół, przy którym znajduje się gracz oraz krupier. Na tym właśnie stoliku rozdawane są karty oraz żetony, które służą zamiast pieniędzy. W grze obowiązuje kilka zasad, którymi gracz w porównaniu do krupiera może się posługiwać. Każdy gracz widzi wartości swoich kart, które może wymieniać lub dokładać sobie nowe w zależności tylko i wyłącznie od potrzeby gracza. Krupier natomiast ma jedną z kart zawsze ukrytą i nie zna jej wartości. Każdy gracz jak aby urozmaicić swoją grę powinien obrać własną taktykę, która może przechytrzyć krupiera.
BlackJack to najpopularniejsza gra w e-kasynie. Jest dość łatwa i nawet laicy w tej dziedzinie poradzą sobie. W tej grze każdy gracz gra przeciwko rozdającemu. Celem jest takie dobranie kart, by punktów było 21 lub najbliższa suma jednak nie przekraczająca jej. Najwyższy układ, a co za tym idzie największą wygraną daje jak sama nazwa gry wskazuje “blackjack”. Partia zaczyna się rozdaniem graczowi i krupierowi po dwie karty. Możemy dobrać sobie karty lub czekać. Możemy podwoić stawkę, rozdzielić karty na dwie ręce lub ubezpieczyć je. Jeśli gracz czeka karty krupiera zostają odsłonięte. Jeżeli gracz ma liczbę punktów bliższa liczbie 21 niż krupier, gracz wygrywa. Gdy przekroczymy liczbę 21 stajemy się “bankrutami”. Dlatego trzeba rozsądnie podejmować decyzję o dobieraniu kart.